Декілька слів про зовнішність

Скільки себе пам’ятаю, мені завжди хтось заздрив. У більшості випадків мені це вдавалося зрозуміти лише через деякий проміжок часу, інколи крізь роки. Допоки порозуміння не приходило поведінка цих людей мені була абсолютно не зрозуміла, тому я їх просто ігнорувала. Мабуть, не давало спокою те, що я завжди у центрі уваги, ще зі школи. Не те щоб я робила для цього щось особливе. Можна було б списати все на мій немаленький зріст та досить гучний голос. Але на четвертому десятку я розумію, що причина цього дуже проста: моя особиста активність, небайдужість, та небажання залишатися осторонь якогось дійства. Бо хто ж як не я? А ще неймовірна допитливість. Нас оточує стільки всього цікаво, а часу обмаль. Тож треба діяти швидко і встигнути якомога більше.

Та чи має у життєвому вирі подій наша зовнішність якесь значення? Безумовно має. Але для вас особисто, а зовсім не для оточуючих людей. Якщо самовдосконалення, в тому числі і ззовні, дає вам більше впевненості в собі, треба цим скористатися. Бо наша впевненість дає нам змогу діяти більш рішуче, рухатися до омріяного швидше. Тож, коли гарна зачіска та нова сукня допомогають вам у цьому, я вважаю, що сенс заморочуватися є. Але для мене особисто все ж є певний баланс між тим, скільки часу я готова приділяти зовнішній оболонці та своєму внутрішньому наповненню. І він зовсім не на користь зусиль над тонкою талією чи гонитвою за брендовими черевичками. Я взагалі вважаю, що у сучасному світі цінність того як ми виглядаємо суттєво перебільшена. Не те щоб я закликала усіх ходити в трєніках та не переживати стосовно зайвої ваги, але коли людина витрачає на салони краси та шопінг дві третини часу кожного тижня, то для мене це занадто. Звісно ж якщо це не її робота 🙂

Тож давайте будемо красивими. Робитимемо гарні вчинки, більше всміхатимемося, наповнюватимемо розум й душу прекрасним щодня.

 

#90днівПишиСильно