“Квартирник” Жені Галича (O’Torvald) в Харкові

ОTorvald, Женя Галич

Вчора список моїх улюблених вітчизняних виконавців поповнився ще одним колективом. Ним став гурт O’Torvald, також відомий завдяки імені соліста – Женя Галич. Зізнаюся чесно, раніше мені не доводилося впритул стикатися з їх творчістю, але сьогодні я дуже рада такому відкриттю для себе.

Поважаю музику різних напрямків, але український рок особливо “солодкий” моєму серцю.

Женя виконав як уже відомі багатьом композиції, такі як: “Без тебе”, “Не вона”, “Бий”, “Почуття”, так і пісні з їх нового альбому, який обіцяють випустити вже цієї осені.

Концерт-квартирник проходив у рамках туру по 20 містах України в Харкові в арт-клубі “Корова”, що на Петровського, 37. Було все: прекрасний вокал, відмінні ритми і гітара, іскрометний гумор, душевна атмосфера і численні добрі емоції.

Хлопці також повідомили, що змінили зовсім нещодавно лейбл-компанію і тепер співпрацюють більш щільно з групами Бумбокс і Pianoбой.

Так що найближчим часом, коли O’Torvald буде збирати багатотисячні стадіони, а пробитися до них на квартирник буде вже не так просто, я в цьому впевнена. Принаймні у них є для цього всі дані.

А поки що будемо насолоджуватися їх старими і новими піснями O’Torvald – Без тебе

Женя Галич