Квест у Харківському Управлінні Статистикою

Фото із історико-археологічного музею-заповідника «Верхній Салтів» імені В. А. Бабенко

Сьогодні, так вже склалося, потрапила я в казкове місце. Творці “Того, що біжить в лабіринті” нервово курять в стороні, дивлячись на нього. Ім’я тому місцю – “Управління статистики”.

Раніше я жила в невіданні, і думала, що всі персонажі з кінофільму “Службовий роман” вигадані. Та який там!

Заходиш у чудо кімнату під номером 218, де мила жінка, перебираючи заготовлені тобою документи, озвучує твій майбутній маршрут:

– Зараз підніметесь на 4 поверх в 304, там вам випишуть рахунок. Потім ви з цим рахунком зійдіть на 1-й поверх в Мегабанк і оплатіть його. Далі з квитанцією про оплату ви підніметесь на третій поверх в кімнату 222, там зробите копію квитанції, по дорозі занесете підписаний акт в 218 кімнату. І потім прийдете до нас з цим всім і ми вам все зробимо.

-???!!!!

У кімнаті 304 нікого не виявилося. Сиджу чекаю. Через 20 хвилин прийшла мила курчава жінка і досвідченими пальчиками на старючому матричному принтері надрукувала мені щось на цигарковому папірці з назвою “Рахунок” і невірним кодуванням української мови!

Ок, думаю, ну тепер швидко піде.

Ну звісно ж! Я вам чесно скажу, я вперше в своєму житті стояла в черзі до каси банку 40 хвилин! 🙂
Коли у мене нарешті прийняли цей платіж аж на 36 гривень, і я вибралася з цієї душогубки, то виявилося, що тітоньки з 218, 222 та інших чудових кабінетов пішли додому, адже на годиннику вже 15:45!

Добре, що трапився милий дядечко, який погодився прийняти всі ці папірці і передати тітонькам в понеділок.

А ви кажете Приват24 🙂