Підкорені вершини: Гора Неґровець, 1709м

pishkobya-negrovec (1)

Гори вчать розуміти прекрасне. Допомагають пам’ятати, що радість і щастя в простих речах, які тебе оточують.

Це був дев’ятиденний піший похід українськими Карпатам. Незважаючи на те, що на календарі закінчувалася перша декада травня, гори начебто б зовсім не хотіли скидати з себе снігову ковдру. Ми йшли вже 7-й день. Переночувавши в черговому казково красивому місці прямо на березі високогірного озера, наша група вирушила далі, щоб зробити останній у цьому поході затяжний ривок вгору.

Дорога була неблизькою. Щоб дістатися до підніжжя хребта Пішконя ми пройшли близько 12 км.

Коли ми піднялися вище, погода вже підготувала для нас випробування. Нам потрібно було пройти пішки весь хребет, щоб дістатися до найвищої його точки – гори Неґровець. Дув неймовірно сильний пронизливий вітер, який піднімав з землі всю снігову вологу і вихлюпував її на нас. Часом складно було зробити навіть кілька кроків вперед. Місцями доводилося дертися по засніжених ділянкам гір.
pishkobya-negrovec2
Все це супроводжувалося густим туманом, який не давав навіть найменшої надії побачити хоч що-небудь, крім рюкзака крокуючого попереду тебе. Але як би складно не було, ми звісно ж дійшли, бо гори дуже загартовують і вчать ніколи не здаватися. Коли вже здавалося, що зовсім не залишилося сил, і що весь наш складний шлях був марним, природа щедро обдарувала нас. Біля підходу до вершини, туман дуже різко розвіявся, вийшло яскраве сонце і вся краса карпатських Горган постала перед нами як на долоні.
pishkobya-negrovec (12)
pishkobya-negrovec (9)
Неймовірним строкатим килимом розкинулися перед нами Карпати. Було відчуття, що ми бачимо відразу всі 4 пори року. Самі стоїмо в зимі, трохи нижче нас ще осінь, а в самому низу свіжа весняна зелень і яскраве літнє сонце.
nuP4uKOVMxY
Вдосталь насолодившись гірськими вершинами, акуратно розклавши всі враження на поличках пам’яті, ми спустилися в Колочаву, із зими відразу в літо. Але це був уже новий день, і нові цікаві місця.