Плани на літо

Нерозумно жити завтрашнім днем. Він – нескінченність, що не відповзає з-під ніг, ти на ній навіть не стоїш, просто біжиш уперед, уявляючи дорогу. Але якщо не плануєш вічність, то навіщо планувати завтра?
Девід Лазба

Наші плани і правда не завжди витримують зустріч з реальністю. Але жити в сучасному світі нічого не плануючи практично неможливо.
Я давно засвоїла урок, що мріяти треба високо. Відповідно і планувати виконання своєї мрії слід так само. Пам’ятаєте відому історію про Джимма Керрі? Коли про нього ще ніхто не знав, він планував стати дуже відомим і високооплачуваним актором. Колись він виписав сам собі віртуальний чек на $ 1 000 000 з конкретною датою, коли він зможе отримати ці гроші за якусь видатну роль першого плану. Він завжди носив цей папірець з собою, і одного разу цей день настав. Впевнена, що цей вигаданий чек щодня підстьобував його йти в потрібному напрямку, слідувати своїй мрії.

Неодноразово я відчувала таку візуалізацію на собі. Одного разу при прийомі на чергову роботу я заповнювала традиційну анкету кандидата. На питання “Ким ви бачите себе через 3 роки?” я не замислюючись відповіла – “Комерційним директором у власному бізнесі”. На подив, мої амбітні плани не злякали тих, хто брав мене на роботу, і тоді мене прийняли. Але менш, ніж через 3 роки, написане стало реальністю.

Ось і зараз, коли мене запитали про мої плани на літо, мені зовсім не хочеться говорити про те, що я реально запланувала здійснити конкретно цього літа. Я точно знаю, як би я хотіла проводити кожне наступне літо свого життя. Ми з чоловіком, дітьми і собакою орендуємо на 2 місяці яке-небудь затишне бунгало на березі моря або океану в будь-якій обраній нами країні світу. Щоранку я прокидаюся під шум хвиль і крик чайок. Ми робимо зарядку на березі, купаємося і йдемо снідати морепродуктами і фруктами. Потім кожен займається своїми захопленнями. Я, наприклад, в затишному шезлонгу з ноутбуком пишу чергову замітку в блог або нову главу своєї книги. У другій половині дня ми подорожуємо довколишніми містами, вивчаємо нову країну, її мешканців і традиції. А до осені обов’язково повертаємося додому в Україну. Привозимо гори подарунків, вражень і нових знань.

Може так все і буде. Хто його зна 😉

 

#90днівПишиСильно