Презентація книги Гаріка Корогодського в Харкові

1533

фото Міхо Нікіпелов-Конторович

Ніколи не обирай з двох запропонованих варіантів. Другий пропонують, коли хочуть, щоб ти обрав перший. Тому завжди вимагай третій.

17 грудня 2014 року відбувся довгоочікуваний візит у Харків одного з найяскравіших предствників українського бізнесу, відомого мецената і, тепер вже, автора книги – Гаріка Корогодського. Зустріч проходила у Єврейському культурному центрі “Бейт-Дан”, актова зала якого зібрала чимало прихильників письменника.

На заході відбулася безпосередньо презентація книги “Як витратити мільйон якого нема, та інші історії єврейського хлопчика”, а також незвичного та унікального в своєму роді календаря на 2015 рік під назвою “КаленГарік”.

Автор у притаманній йому жартівливій блискучій формі розповідав залі про єврейські правила бізнесу, про свою родину, різноманітні цікаві ситуації. Гарік Давидович, який добре відомий своїм епатажем, яскравим незвичним вбранням, сміливими грубуватими висловлюваннями, при близькому розгляді виявився людиною досить скромною та інтеллегентною,  люблячою свою родину і взагалі закоханою у життя незважаючи ні на що.

Сама ж книга по суті є автобіографічною. Її автор, хоча й входить у ТОП-100 Форбс-Україна, вважає, що писати про бізнес дуже нудно. Тому він, розпізнавши в собі пиьсменницький талант, написав про своє дитинство, юність та становлення, присвятивши свою першу книгу батькам, які завжди в нього вірили і у всьому підтримували. Доречі, весною 2015 року автор пообіцяв випустити другу частину книги, яка буде присвячена Ізраїлю.

Час у компанії з легким у спілкуванні українським міліонером минув непомітно, і наостанок, звичайно ж, відбулася автограф-сесія.

Как потратить миллион которого нет