Вітаю, шановний гість!

Перш за все, дозвольте представитися:

Ім’я: Ірина Демиденко
Вік: 34 роки
Освіта: вища, ХНЕУ, магістр з маркетингу
Загальний стаж роботи у комерційних організаціях: 13 років
Досвід у приватному бізнесі: 9 років

Чому я створила цей блог?
У першу чергу хотілося б відмітити, що я не вважаю себе експертом у жодній галузі діяльності взагалі та в бізнесі зокрема. У моєму житті, як і в житті будь-якої людини були досягнення та невдачі, взлети та падіння, розчарування та набуття нового цікавого досвіду. І саме у процесі набуття цього самого досвіду та отримання нових теоретичних та практичних знань я часто стикалася з тим, що багато речей створено/викладено/представлено занадто складно/незрозуміло/недоступно. Хоча, якщо розібратися, все набагато простіше. Тому в один прекрасний момент я дозріла до того, щоб ділитися набутим досвідом та отриманими знаннями, насамперед в області маркетингу та бізнесу, у простій доступній формі.

Про що цей блог?
В першу чергу, я пишу про те, що мені близьке, та з чим я щоденно стикаюся – всім, що пов’язане з діяльністю приватного підприємства. Але оскільки мої інтереси не закінчуються на темах бізнесу та маркетингу, звичайно в блозі будуть замітки й на зовсім інші теми, тому що ніщо людське мені не чужо 🙂

Ви можете по-різному ставитися до написанного – хвалити або критикувати, залишатися байдужими або розділяти мою точку зору. Повірте, я буду рада будь-якому вашому відгуку або коментарю.

Єдине прохання – при перепублікації та цитування матеріалів блогу обов’язково вставляйте посилання на джерело – aid.org.ua.

Дуже сподіваюсь, що вам тут буде цікаво.

З повагою,
Ірина Демиденко