Щоденний ритуал “30/900/36”

30 сторінок на день – це, в середньому, 900 сторінок на місяць. Враховуючи той факт, що середньостатистична книжка має десь 250-300 сторінок, тоді це цілих 3 книги на місяць. Або 36 прочитаних авторських думок і нових знань на рік! Такі прості розрахунки. Усього півгодини на день і ви мудріші у 36 разів за 1 календарний рік.
Були часи, коли я казала собі, що мені не вистачає часу, щоб читати стільки, скільки мені хочеться. Кількість неопрацьованих та таких бажаних книжок щороку зростала. Це мене дуже пригнічувало, але я й надалі вважала, що в мене обмаль часу, щоб дозволити собі таку розкіш – читати хоча б одну-дві хороші книги на місяць. Тож коли траплялася нагода, я кидала усе і жадібно поглинала сторінку за сторінкою. Але це було надто рідко, безсистемно.
Одного разу потрапила мені до рук книга Хела Елрода “Магія ранку”. Як правило, я дуже скептично ставлюся до подібної літератури, не очікуючи нічого нового і корисного від неї. До того ж, якої магії можна очікувати від ранку? Ранок — він для найсолодшого сну! Але цікавість моя, як завжди, перемогла. Хоча ця книга і не змусила мене вставати щодня о 5-ій ранку, але мені вдалося виробити для себе систему з щоденних обов’язкових дій, які роблять моє життя кращим, та наближають до поставленних цілей.

Одним з таких ритуалів, як ви вже, мабуть, зрозуміли, є щоденне поглинання літератури. Тепер книжка завжди зі мною, паперова чи у смартфоні. Я читаю у транспорті, у чергах, коли очікую когось, тобто за будь-якої вільної нагоди. Було побоювання, що так інформація буде гірше засвоюватися, але вийшло зовсім навпаки. Я навіть краще запам’ятовую сюжет, або нові знання, коли читаю маленькими порціями, а не усю книжку відразу.

Усього 30 сторінок на день. Це мій щоденний ритуал.

 

#90днівПишиСильно