Відгук про відвідування аквапарку “Джунглі”

Днями ми з сім’єю відкрили для себе новий вид відпочинку – аквапарк. У нас їх в місті всього два. Наш вибір припав на аквапарк “Джунглі”, так як я не з чуток знайома з іншими інфраструктурними та бізнес-проектами корпорації “Sun Group” лише з гарного боку.

Вся основна інформація про аквапарк розміщена у них на веб-сайті – http://www.jungle.ua/. Я ж спробую розповісти вам про те, чого на сайті немає, або є, але “у важко доступних” для користувача місцях 🙂

Отже, почну, мабуть, з придбання квитків. Найпростіший спосіб їх придбання – прийти і купити квитки в аквапарк прямо на місці. Приїжджати можна в будь-який час, хоч на годину, хоч на дві, хоч на 10 годин. Але є всього два варіанти оплати: квиток на цілий день – з 12:00 до 22:00 (атракціони вимикають о 21:00) і вечірній квиток – з 18:00 до 22:00.

Є й інший спосіб, яким ми і скористалися – придбати квитки заздалегідь онлайн. Якщо ви купуєте квитки заздалегідь на певну дату, вам надається 10% знижка, якщо квиток без дати, то знижка становитиме 5%. Сплатили ми наші квитки банківською карткою прямо на сайті. Потім на e-mail прийшов рахунок з номером. Його можна роздрукувати на принтері або просто переписати номер і взяти з собою. Також не забудьте взяти посвідчення особи того, на кого оформлений квиток.

Коли ви приходите в аквапарк із заздалегідь придбаними квитками, вам необхідно підійти не в загальну касу, а спочатку до адміністратора (під сходами праворуч), для того, щоб обміняти ваш номерок на справжні квитки, пред’явивши документ. Не знаю для чого, але з паспорта знімають ксерокопію і просять розписатися про те, що копія вірна. Напевно, це їм потрібно для звітності, але, якщо чесно, трохи дивний з погляду покупця момент.

Після отримання паперових квитків слід піти перевзутися у гумові тапочкі з не слизькою підошвою, які ви принесли з собою, і здати вуличне взуття та верхній одяг у гардероб.Билет в аквапарк Джунгли

Далі йдемо вже в загальну касу і віддаємо квитки касиру. Натомість з вас попросять 20 грн. застави за браслет з електронним брелоком. Цей браслет служить ключем до турнікетів на вході, ключем до шафки в роздягальні, а також “кредитною карткою” для оплати їжі, напоїв і додаткових послуг всередині аквапарку. Ви можете заздалегідь на касі покласти на рахунок брелока певну суму грошей, яку вважаєте потрібною. Рекомендую це зробити, так як всередині залу атракціонів і басейнів можна розплачуватися тільки їм. Якщо вам захочеться попити або поїсти, а їжу і напої з собою проносити заборонено, ви зможете за допомогою цього браслета купити все необхідне. Звичайно ж, якщо на рахунку є гроші :). Коли ви будете йти, то ви на тій же касі здасте браслет і вам повернуть 20 грн. застави і всі кошти, що залишилися на рахунку. Брелок видається кожному, хто придбав квиток, крім дітей нижче 110 см, так як для них відвідування безкоштовно.

Після всіх фінансових маніпуляцій ви проходите через турнікети в роздягальню. Хлопчики – в чоловічу, дівчатка – в жіночу. Окремо є дитяча роздягальня. Наприклад, якщо ви мама і прийшли з сином, або тато з дочкою, то ви ведете переодягати діток в дитячу роздягальню, а не ведете хлопчика в жіночу чи дівчинку в чоловічу. Дуже розумно зроблено, як на мене. У роздягальні вам для початку на спеціальному моніторі на стіні необхідно вибрати вільну шафку. Після вибору, шафка відкриється на 20 секунд (засвітиться зелена лампочка). За цей час вам потрібно до нього добігти і відкрити дверцята. Дуже зручно використовувати для цього маленьку дитину, попередньо залишивши її біля потрібної шафки і проінструктувавши, що їй потрібно зробити, коли засвітиться зелена лампочка :). Якщо у вас такого помічника немає, то доведеться добігати самому. Насправді я перебільшую, за 20 секунд абсолютно нормально можна встигнути дійти через всю роздягальню.

Отже, ви перевдяглися, залишили в шафці всі цінні речі та одяг, в тапочках і з рушником вирушили в душову. Тапочки і рушник потім можна буде залишити в залі атракціонів на стільчику неподалік від басейну. Принаймні багато хто так робить. Обов’язково потрібно обполоснутися в душі і потім можна проходити до атракціонів.

По залу можна переміщатися без тапочок, але в місцях загального користування – WC, роздягальня, кафе – потрібно їх надіти. Для цього скрізь висять відповідні покажчики. Підлога в залі і всі сходинки і переходи постійно миють і обробляють якоюсь рідиною, тому, думаю, що ходити босоніж досить безпечно. Взагалі щодо чистоти і гігієни, можу сказати, що я досить педантично ставлюся до цього питання, але в принципі мене все влаштувало. Душові та роздягальні чисті, з вентиляцією. Вода обробляється не хлоркою, а більш щадним засобом. На деяких підйомах на гірки, куди надходить мало світла і повітря є запах затхлості, але незначний. Єдине, що не сподобалося – дуже колючі пластикові килимки – “відчуй себе йогом”.

Декілька слів про інфраструктуру
Не можу сказати, що атракціонів дуже багато. Але їх достатньо, щоб вибрати для себе підходящі. Нам найбільше сподобалися гірки для великих дітей і дорослих – “Твістер”, “Мультислайд” і “Вільне падіння”. Накаталися від душі. Але на них є обмеження за віком і зростом. До речі, на “Мультислайд” на одній з гірок на самому початку трохи розійшлися стики. Чоловік поставив велику затяжку на плавках. Так що з цим потрібно бути уважними.

Біля кожного атракціону стоять хлопці в уніформі, які стежать за порядком і за дотриманням правил аквапарку.

Для маленьких діток є маса інших більш низьких атракціонів, є рятувальні круги та килимки для спусків. Дуже сподобався також хвильовий басейн, такий собі ефект моря.

Катання на гірках можна чергувати з розслаблюючим гідромасажем у масажному басейні або в джакузі.

Якщо ви зголодніли, ви можете піти перекусити і випити чогось безалкогольного в одному з кафе. Також в залі є холодильник з італійським морозивом. Багато різних видів на вибір. Досить велика порція коштує 10 грн. Я не любитель м’якого європейського морозива, але цілком їстівне.

Варто також згадати про те, що ми були в аквапарку в будній день, тому великої товкучки на гірках не було. Думаю, що на вихідних відвідувачів набагато більше, так як багато хто приїжджає в цей аквапарк з інших міст.

В цілому відвідування аквапарку “Джунглі” сподобалося всій нашій родині. Пішли звідти втомлені, але дуже задоволені, набравшись позитивних емоцій. Вважаю цей вид відпочинку одним з найкращих для сімейного проведення часу.

Нажаль, фотозвіт надати не можу, так як самостійна фото- та відеозйомка в аквапарку заборонена. Та й незручно там з технікою по мокрих атракціонах переміщатися. Для цих цілей там працює штатний фотограф з хорошою апаратурою. 10 фотографій на диску обійдуться вам в 100 грн. Друк однієї фотографії при бажанні – 20 грн.

P.S. Рекомендую також стежити за акціями аквапарку “Джунглі” в соціальних мережах і на сайті. Мені пощастило і я виграла сертифікат на вечерю для двох на “Мексиканську вечірку” всього лише за підписку на новини. А ще нам за покупку квитків подарували флаєри на безкоштовні (за 1 грн.) відвідування аквапарку в наступному місяці. Маркетологи працюють 🙂