Харківський фестиваль #Gastroride: Tour de Paris

GastroRide

Чи можете ви собі уявити фестиваль французької кухні, пізнавальних розваг на тему “Франція”, і все це на велосипедах? Ні? А даремно! Саме такий мікс смачного і одночасно активного тематичного відпочинку влаштували організатори першого в Харкові (а можливо і не тільки в Харкові) заходу з відповідною назвою #GastroRide.

Цей кулінарно-розважальний костюмований заїзд проходив під відкритим небом на території ТРЦ “Французький бульвар”.

Отже, в перший день останнього місяця літа десятки любителів активного відпочинку і всього французького зібралися біля Харківської Ейфелевої вежі. Так як захід активний, почалося все з урочистого заїзду заздалегідь “пронумерованих” бейджиками учасників на велосипедах.
GastroRide

 

Спочатку організатори планували костюмований заїзд зробити більш тривалим – з центру міста до місця проведення, але погода напередодні свята була занадто непередбачуваною, тому заїзд довелося істотно скоротити. Але нам з чоловіком це зовсім не завадило, і ми влаштували самостійний передфестивальний затяжний велосипедний тур містом.

Після урочистого костюмованого заїзду кермо влади заходом взяв професійний ведучий, тому нудьгувати не довелося.

GastroRideБуло безліч тематичних ігор, конкурсів і чудових призів від партнерів заходу.
GastroRide

Для найменших учасників організатори запросили Театр мильних кульок.
Мыльные пузыри

Одночасно зі всім, що відбувалося, кожен учасник, який прийшов або приїхав на фестиваль, міг насолодитися величезним розмаїттям кулінарних шедеврів традиційної французької кухні.
Франсуа

“Смачні” партнери заходу представили як готові страви, так і займалися приготуванням страв прямо на вулиці, і навіть проводили невеликі майстер-класи, наприклад, з приготування сирного фондю.Сырное фондю от La Komora

IMG_7901
GastroRideСвої кулінарні шедеври також представив фіналіст шоу телеканалу СТБ “Майстер Шеф”, що став уже улюбленцем всіх харківських, і не тільки, гурманів, Олександр Білодід разом з Grunge Cafe Cle.

IMG_7842IMG_7896Александр Белодед
Родзинкою фестивалю став конкурс костюмів, які повинні були бути так чи інакше пов’язані з Францією.
IMG_7905 IMG_7929GastroRide
Шкода тільки, що учасникам цього конкурсу не дали можливості розповісти про своє вбрання. Я впевнена, що вийшло б ще цікавіше.IMG_7931 IMG_7932IMG_7933GastroRide
Учасники в найцікавіших, на думку журі та глядачів, костюмах отримали гарні подарунки і масу оплесків.
GastroRide

Успіх будь-якого заходу дуже часто полягає не тільки в хорошій організації, але і в яскравих деталях. Тут організаторам вдалося додати таку собі вишеньку на торті у вигляді бьюті- і фото-зони для дівчаток і дегустації французьких вин для хлопчиків. Для рубрики “пізнавальна сторінка” була запрошена дівчина Дарина, якій пощастило протягом півроку попрацювати маркетологом Ейфелевої вежі в Парижі. На жаль, організатори не дали з якихось причин виступити їй з розповіддю на сцені, але мені пощастило і я поспілкувалася з нею в так званому “лекторії” фестивалю.

Після всього побаченого, почутого і з’їденого ми з приємним післясмаком і виграними подарунками вирушили в велозаїзд у сторону дому.

Хотілося б подякувати організаторам #GastroRide за відмінну ідею і за її втілення. З нетерпінням чекаємо нових цікавих заходів!

GastroRide