Як розмістити інформацію про свою компанію в Google безкоштовно

Не всі знають, що інформацію про свій магазин, салон краси, СТО, автозаправку, ресторан і будь-який інший бізнес можна розмістити в Google легко і безкоштовно. Мова йде не про ваш веб-сайті у випадаючому списку посилань при пошуковому запиті, а про розміщення основної інформації на картах Google, в соціальній мережі Google+ та безпосередньо в пошуку Google.

Виглядає така безкоштовна реклама приблизно ось так:

google-business

Так само ви можете розмістити основну інформацію і про свій бізнес з фотографією фасаду закладу або офісу, з розкладом роботи та контактними даними. Все що вам знадобиться – обліковий запис в google (поштова скринька ім’я@google.com) і трохи часу. Для розміщення вашої компанії необхідно зайти на сторінку сервісу Google Мій Бізнесhttps://www.google.com/business/ і натиснути кнопку Додати дані про компанію

Перед вами відкриється сторінка з Google Картами і пошуком. Для початку перевірте чи не розмістив  інформацію про ваш бізнес вже хто-небудь до вас. Для цього в полі пошуку введіть назву або адресу компанії. Якщо ви виявили, що така компанія вже розміщена, то вам слід отримати права адміністратора сторінки слідуючи інструкціям.

Якщо вашого бізнесу ще немає в списку, необхідно перейти до створення вашої сторінки, натиснувши на кнопку – Додати компанію

dobavit-kompaniyu

У вікні, що з’явиться вам буде запропоновано заповнити інформацію про вашу компанію: назва, країна, адреса, місто, область, індекс, телефон, категорія (наприклад, кондитерський магазин). Якщо ви здійснюєте доставку товарів клієнтам або надаєте послуги на виїзді, поставте відповідну галочку навпроти цього пункту. Після внесення всіх даних натискаємо на кнопку Продовжити.

Далі відкриється вікно резюмуюче внесену вами інформацію із запитом про підтвердження, що саме ви є представником даної компанії і зможете це підтвердити. Для продовження необхідно поставити відповідну галочку і натиснути Продовжити.

Щоб перевірити чи дійсно ви є представником даного бізнесу і маєте право розміщувати про нього інформацію в Google, сервіс запропонує вам відправити код-підтвердження поштовим листом, який надійде до вас протягом 1-2 тижнів. Листа буде надіслано на адресу компанії, яку ви вказали при реєстрації. У наступному вікні ви зможете додати тільки ім’я одержувача і натиснути кнопку Вислати листа.

Хочу звернути вашу увагу, що навіть якщо ви на даному етапі пропустите або відкладете крок підтвердження, то надалі вам все одно доведеться пройти підтвердження, тому як без нього ваша сторінка в Google Мій Бізнес розміщена не буде і крім вас її ніхто не побачить.

Після процедури підтвердження і замовлення листа з кодом відкриється вже створена сторінка вашої компанії в Google+. Тут ви зможете додати фотографії (наприклад, фасаду або інтер’єру вашого закладу), опис компанії, розміщувати відео, анонси заходів і т.п.

Але пам’ятайте, що загальнодоступною в пошуку Google інформація про вашу компанію стане тільки після того, як ви отримаєте поштовий лист з кодом підтвердження і підтвердите свою приналежність до компанії дотримуючись інструкції в листі.

Що вам дасть таке безкоштовне розміщення в Google?

  • Розмістити і підтримувати актуальну інформацію про свою компанію в продуктах Google.
  • Залучати зацікавлених клієнтів за допомогою Google+ сторінки. Ваші передплатники зможуть розміщувати на ній свої записи та відгуки, а також використовувати кнопку +1, щоб помічати чи сподобалися їм товари та сервіси в Google+, Пошук та карта.
  • Допоможе користувачам знайти вас в Google. Надані вами відомості будуть відображатися в результатах пошуку, пов’язаних з регіоном, в якому ви працюєте.
  • Відслідковувати статистику сторінок і записів в Google+, щоб дізнатися, як користувачі взаємодіють з вашим контентом.
  • Переглядати дані зв’язаного аккаунта Google Analytics або каналу YouTube.
  • Без зайвих зусиль створювати рекламні кампанії AdWords Express і відстежувати їх ефективність.
  • Читати відгуки споживачів і відповідати на них.
  • Дізнатися, як клієнти знаходять відомості про вашу компанію і звідки вони переходять на ваш сайт або Google+ сторінку.

Нехай ваш бізнес буде успішним!